Zastępca Głównej Księgowej

Katowice, PL

Senetic jest międzynarodową firmą działającą w branży IT. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie informatyki, telekomunikacji oraz systemów bezpieczeństwa w oparciu o koncepcje renomowanych marek o światowym uznaniu.

Obecnie do naszego działu księgowo-finansowego poszukujemy Zastępcy Głównej Księgowej.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych grupy spółek (polskich i zagranicznych) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • współpraca z audytorami oraz doradcami zewnętrznymi,
  • sporządzanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki,
  • stały kontakt i współpraca z zagranicznymi biurami księgowymi,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontrola dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • optymalizacja procesów księgowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości,
  • Około 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym w międzynarodowej spółce,
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu podatku VAT w obrocie międzynarodowym (import i export usług oraz towarów, transakcje wewnątrzwspólnotowe, dostawy trójstronne, łańcuchowe),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Microsoft Dynamics AX mile widziana,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • dokładność, terminowość oraz sumienność,
  • umiejętnośc pracy pod presją czasu.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę w branży IT,
  • rozwój zawodowy wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro),
  • benefity w postaci kart Multisport, kart podarunkowych, lekcji języka angielskiego,
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy.
Dlaczego warto do nas dołączyć? Zobacz co doceniają nasi obecni pracownicy:

nie spotkasz u nas nudy i rutyny

praca z gronem doświadczonych specjalistów

swobodna, pozytywna atmosfera

nieustanny rozwój zawodowy

twoje zdanie jest zawsze brane pod uwagę

ciekawe projekty na skalę międzynarodową

nagradzamy Twoje osiągnięcia i sukcesy

możliwość częściowej pracy zdalnej

codziennie świeża kawa, szeroki wybór herbatek i ciepłe kakao ; )

darmowy parking (również dla rowerów)

elastyczne formy współpracy

prywatna opieka medyczna

lekcje angielskiego

system kafeteryjny MyBenefit

strefa chillout

integracje mniejsze i większe

Twoim przełożonym będzie:

Anna Drzyzga

Główna Księgowa

Rekrutuje:

Michalina Daszkiewicz

HR Generalist

Nie ma oferty, która Cię interesuje?

You are interested in our offer, but speak fluently in other language? Great! Send us your application and we’ll get in touch when we will look for a candidate like you.

Begin typing your search above and press return to search.