UX/UI Designer

Katowice, PL

Zapomnij o rutynie, pracuj tak, jak lubisz!

Dzisiaj, kiedy rzeczywistość kształtowana jest na nowo, chcemy dać Ci poczucie stabilności zawodowej połączone z możliwością rozwoju. Jeżeli właśnie to jest dla Ciebie ważne, cieszymy się, że trafiłeś na nasze ogłoszenie.

#Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT. Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązania chmurowe. Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania, pozyskując coraz to większe grono zadowolonych partnerów biznesowych na całym świecie.

Senetic to:
27 Spółek na całym świecie,
151 krajów objętych sprzedażą,
70 tys. produktów w ofercie.

Jakie zadania i wyzwania stoją przed Tobą?

  • Projektowanie procesów wewnątrz firmy – obsługa użytkowników sklepów internetowych na kilkudziesięciu rynkach
  • Projektowanie ścieżek użytkownika w oparciu o persony i customer journey map
  • Projektowanie makiet lo-fi i hi-fi
  • Analiza zachowań użytkowników na podstawie nagrań, lejków, heatmap i testów A/B
  • Ankietowanie i wyciąganie wniosków na podstawie przebiegu i wyników ankiet
  • Wskazywanie obszarów do testowania, analiz i optymalizacji na podstawie oczekiwań biznesu
  • Szerokie spojrzenie na projektowane rozwiązanie w kontekście całej struktury stron Senetic
  • Dbanie o spójność wizualną wszystkich materiałów UI/online/offline
  • Rozwijanie pobocznych do strony systemów (RMA, Portal, CRM)
  • Pomoc przy realizacji projektów graficznych zarówno online jak i offline
  • Ścisła współpraca z analitykami oraz działami firmy w zakresie tworzenia nowych rozwiązań dla biznesu

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku , w tym doświadczenie w projektach e-commerce
  • Znajomość CSS w stopniu pozwalającym łatwo komunikować sugerowane zmiany zespołowi front-end
  • Znajomość RWD
  • Wiedza z zakresu Magento (dbanie o rozwój stron opartych o ten system)
  • Znajomość oprogramowania: Adobe CC (Photoshop, Illustrator, Adobe XD), Axure/Invision/Figma, Hotjar, Google Optimize
  • duża samodzielność i umiejętność pracy przy kilku projektach równocześnie.
  • Bardzo dobre umiejetności identyfikowania, analizy potrzeb i wyciągania wniosków z badań z użytkownikami i przekładania ich na rozwiązania biznesowe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dlaczego warto do nas dołączyć? Zobacz co doceniają nasi obecni pracownicy:

nie spotkasz u nas nudy i rutyny

praca z gronem doświadczonych specjalistów

swobodna, pozytywna atmosfera

nieustanny rozwój zawodowy

twoje zdanie jest zawsze brane pod uwagę

ciekawe projekty na skalę międzynarodową

nagradzamy Twoje osiągnięcia i sukcesy

możliwość częściowej pracy zdalnej

codziennie świeża kawa, szeroki wybór herbatek i ciepłe kakao ; )

darmowy parking (również dla rowerów)

elastyczne formy współpracy

prywatna opieka medyczna

lekcje angielskiego

system kafeteryjny MyBenefit

integracje mniejsze i większe

Twoim przełożonym będzie:

Jakub Gałęga

Marketing and E-Commercee Director

Rekrutuje:

Michalina Daszkiewicz

HR Generalist

Nie ma oferty, która Cię interesuje?

You are interested in our offer, but speak fluently in other language? Great! Send us your application and we’ll get in touch when we will look for a candidate like you.

Begin typing your search above and press return to search.